Výběrový proces2019-05-28T16:13:58+01:00

Výběrový proces

Výběrové řízení chápeme jako výběr obou stran – chceme tedy, abyste si vybrali právě nás!

Výběrové řízení se snažíme minimalizovat na dvě kola – první kolo s Recruiterem Sii, kde si povíte více o nás, daném projektu a celkovém fungování Sii. Prostor bude rozhodně věnovaný i vám – čemu se chcete do budoucnosti věnovat, co vás baví a také, co rozhodně dělat nechcete. Projdeme s vámi různé technologie, se kterými byste přišel/a do styku a povíme si preference. Pokud se dojdeme k oboustranné spokojenosti, postoupíme do dalšího kola.

Druhé kolo je více technické, seznámíme vás přímo s manažerem nebo týmem na straně klienta, kteří budou na projektu vaši každodenní spolupracovníci. Chceme abyste věděli, co a kdo vás na projektu čeká. Během tohoto rozhovoru se dozvíte více o průběhu projektu, jeho organizaci a technických specifikacích. Cílem je pochopení očekávání obou stran a zjištění, zda se shodují.

Po tomto rozhovoru se s vámi spojíme ohledně zpětné vazby a během několika dní výběrové řízení uzavřeme – doufáme, že úspěšně!

Délka našeho náborového procesu je obvykle 2 týdny. Je samozřejmé, že někdy celý proces proběhne rychleji (náš rekord je 3 dny) a někdy zase pomaleji, pokud například projekt prochází schvalováním v zahraničí apod. Po celou dobu od nás nicméně máte informaci, v jaké fázi se projekt nachází a jak si stojíte, abychom odbourali možnou nejistotu.

S kým se u výběrového řízení potkáte?

Veronika Zajacová
Recruitment Specialist/Engineering

Pavel Branda 
Recruitment Specialist/ IT

Matěj Boháč
HR Specialist

Naši klienti

Pokud jsme vás zaujali, zašlete nám své CV

Informace o zpracování vašich osobních údajů