fbpx
Život v Sii2019-05-23T22:08:57+01:00

Život v Sii

Již během výběrového řízení můžete vidět jakou máme firemní kulturu, jak spolu komunikujeme a náš důraz na individualitu a vzájemný respekt.

Během prvních týdnů v Sii začnete pracovat na vašem prvním projektu. Předtím vám samozřejmě poskytneme potřebné vybavení, přístupy a případně i doplníme znalosti, které vám usnadní začátek na projektu. Váš Sii manažer s vámi bude v kontaktu pro případ, že by se vyskytla nějaká komplikace a ověří, že vše probíhá hladce a dle dohody.

Po prvním měsíci vás vezmeme na oběd, abyste nám mohl/a v klidu povědět svoje dojmy, reflektovat i výběrové řízení a celkově dosavadní spolupráci s Sii. U dobrého jídla se přeci jenom mluví lépe.

Po prvních třech měsících se sejdeme společně s vámi a vaším manažerem na projektu, abychom si naplánovali další průběh projektu a zhodnotili dosavadní spolupráci. Před tímto setkáním se společně připravíme, abychom zamezili nepříjemným překvapením.

Během vašeho dalšího působení v Sii budeme opakovat tyto schůzky na pravidelné bázi a zároveň se můžeme setkávat i v rámci neformálních akcí, abyste měli možnost potkat i své kolegy na jiných projektech – pořádáme kromě vánočního večírku i sportovní či tematické akce.

Přidej se k nám