fbpx
O nás2019-05-23T22:09:53+01:00

O nás

Sii je a vždy bude o lidech a technologiích. Nejen klienti, ale i konzultanti v našich týmech se chtějí rozvíjet a posouvat dále. Prostřednictvím spolupráce a partnerství s našimi klienty získáváme přístup a přehled v rozličných technologiích a můžeme tak rozšířit dosavadní zkušenosti konzultantů. Projektové uspořádání Sii umožňuje zvýšit flexibilitu, adaptabilitu a expertizu našich konzultantů, kteří jsou nositeli dobrého jména a know-how Sii.

Od založení Sii v České republice stavíme na principu, že lidé nejsou čísla. Za každým zaměstnancem vidíme lidský příběh, vývoj a cíle. Ať už se jedná o zkušeného seniora, nebo juniora, který se na profesionální dráhu teprve vydává, je naším cílem jej doprovodit, podpořit a vybudovat dlouhodobé vztahy. Z tohoto důvodu preferujeme osobní vztahy, neformální firemní atmosféru a kulturu otevřenosti.

Stejnou péči jako našim zaměstnancům věnujeme i klientům. Chceme s vámi spolupracovat na smysluplných projektech, které mají často klíčovou roli v dalším rozvoji firmy. Pro zapojení do těchto projektů je nezbytný vztah založený na důvěře a zodpovědnosti. Právě budování takových vztahů stojí za stabilním portfoliem klientů, kteří nám svěřují na lokálním trhu své projekty již více než deset let.

Tým Sii

Život v Sii

Historie Sii