fbpx
Kariéra2019-05-26T19:49:13+01:00

Kariéra

Proč pracovat v Sii

Zajímavé a často exkluzivní projekty

  • Práce v Sii je projektově orientována, a to na dlouhodobé i krátkodobé projekty, podle preference našich konzultantů. Celá řada našich projektů je exkluzivní a jsme první (nebo jediní), kdo o daném projektu ví a může jej tedy obsadit.

Dlouhodobá spolupráce

  • Přestože jsme projektově orientováni, neznamená to, že se s vámi po konci projektu chceme rozloučit. Naším cílem je budovat dlouhodobou spolupráci a poskytnout vám možnost zúčastnit se více projektů a rozšířit tak vaše znalosti a zkušenosti. Z tohoto důvodu má většina našich zaměstnanců smlouvu na dobu neurčitou.

Firemní kultura

  • Přestože jsme v globálním měřítku korporátem, v lokálním měřítku udržujeme přátelskou atmosféru s minimální administrativní zátěží. Pravidelně se vídáme, tykáme si a komunikujeme otevřeně.

Rozvoj a školení

  • Na rozvojových a vzdělávacích potřebách se domlouváme individuálně, protože chceme abyste absolvovali školení nebo kurzy, které pomohou právě vám. Může se jednat o jazykové kurzy, soft-skills, odborné kurzy dle vašeho zaměření a s nimi spojené certifikace.

Mzdové podmínky a benefity

  • Pravidelně realizujeme vlastní mzdové průzkumy, abychom vám byli schopni poskytnout minimálně konkurenceschopnou mzdu. Kromě toho jsme připravili systém benefitů, který obsahuje dovolenou navíc, sick days, stravenky, cafeterii, hrazený kupón na MHD, příspěvek na penzijní pojištění nebo třeba kartu Multisport.

Benefity

Stravenky v hodnotě 85,-Kč/den
3 sick days
Multisport karta
5 týdnů dovolené
Kupón MHD

Cafeterie

Příspěvek na penzijní připojištění

Pokud jsme vás zaujali, zašlete nám své CV

Informace o zpracování vašich osobních údajů